Przejdź do treści Przejdź do stopki
Kamila Śniegoska jest przede wszystkim profesjonalistką w tym, co robi. Stosuje szereg metod, które wspomagają rozwój człowieka. Ciągle się dokształca, aby mieć szersze pole do pracy z klientami. Poznałam Kamilę poprzez jej cotygodniowe wykłady on-line. W czasie indywidualnych spotkań potrafiła mi skutecznie pomóc, wyposażyć w narzędzia wspierające zmianę moich przekonań i działań na takie, które polepszyły jakość mojego życia. Polecam Kamilę Śniegoską, która jest nie tylko życiowym coachem, ale również jest mądrą oraz ciepłą kobietą z otwartym umysłem i sercem.
Agnieszka Tomik- Powaga
Szczerze polecam z całego serca wszystkim tym którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Na Szczęśliwą Stronę Życia trafiłam przez przypadek, choć wiem, że przypadków nie ma 😊I już zostałam . Kamila ma przepiękną energię którą zaraża innych, ma dużą wiedzę którą dzieli się z innymi . Pracując z Kamilą już dostrzegam zmiany które się dzieją, wiem że jeszcze długa droga przede mną ale dzięki pracy z Kamilą wiem że odnajdę Swoją szczęśliwą stronę Życia. Kamila nauczyła mnie lubić Siebie, a kiedy lubię Siebie lubię też Ciebie.😊
Kamila Eliminowicz-Kula
Kamila pięknie opowiada o Totalnej Biologii. Widać, że ma do tego powołanie. Jej webinary, spotkanie trzy godzinne niekiedy, otwierają bardzo pole energii. Uważam, że dziś wszyscy powinniśmy uczyć się siebie w akceptacji czyli bezwarunkowej miłości. T.B bardzo mi pomaga, wiele lęku, smutku, straty etc uwalniam. Każdy ma swoje drogę i swoje narzędzia. Polecam Totalną Biologię i nauki Kamili. Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Daria Kaczmarek
Kamila jest bardzo profesjonaln coachem. Pracowała że mną kilka miesięcy i.pozwolila mi odkrywać, krok po kroku, wszystko to co było dla mnie do tej pory niedostępne. 🌹Potrafiła uważnie słuchać i znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania 🌹Jest niezwykle ciepłą i wyrozumiała osobą przy której czułam się zaopiekowana. 🌹Czekałam z niecierpliwością na każdą sesję i z przyjemnością wykonywałam powierzone zadania. 🌹Do tej pory uczestniczę w kursach prowadzonych przez Kamilę i regularnie słucham jej webinarow, które są balsamem dla mojej duszy. Dziękuję Ci Kamilko za ten wspólny, owocny czas spędzony razem.♥️♥️♥️
Elzbieta Matusiewicz
Jestem bardzo wdzięczna Kamili za pracę jaką wykonuje, aby pomóc tym , którzy są gotowi na zmianę swojego nastawienia do życia. Pokazuje , jak uporać się z traumami , pozbyć się destrukcyjnych nawyków bazujących na lęku , nauczyć się mowy ciała i wydobyć z siebie to , co najlepsze. Polecam pracę z Kamilą każdemu , kto boryka się z poczuciem pustki i beznadziei.
Małgorzata Wójcik
Wysłuchałam pierwszego 'Lajfika' i wpadłam jak śliwka w kompot! Ponad 2 godziny samych konkretów. (A tematem interesuję się od wielu lat, więc niełatwo mnie zaskoczyć.) Dzielenie się wiedzą tak szeroko, tak dogłębne penetrowanie zagadnienia i podanie tego tak przystepnie, to połączenie dla najbarsziej wymagających.
Marta Oloff
Pani Kamila Śniegoska jest osobą posiadającą bardzo duży zasób wiedzy, który wykorzystuje w pracy z klientami. Jest Osobą emaptyczną,inteligentną,służąca wsparciem i pomocą. Live Pani Kamilii bardzo mi pomogły w zmianie swojej osobowości oraz drogi życiowej. Pani Kamila dzieli się swoimi doświadczeniami życiowymi ,które sobie bardzo cenię są to wartościowe drogowazy życiowe. Wiedzę swoją przekazuje w sposób jasny ,klarowny i zrozumiały dla każdej osoby. Osobowość Pani Kamili wzubudza ogromne zaufanie. Jestem wdzięczna za to że Pani Kamila pojawiła się na mojej drodze życiowej. Z całego serca polecam Panią Kamilę💗 dla osób w drodze rozwoju osobistego.Pozdrawiam serdecznnie
Katarzyna Korgiel
Jestem na drodze rozwoju duchowego i osobistego już od dłuższego czasu. Spotykałam na niej ludzi, którzy ze mną rezonują mniej lub bardziej, ale z kimś takim jak Kamila pierwszy raz udało mi się zetknąć. Jestem bardzo wdzięczna ,że mogłam skorzystać z jej pomocy. Sesje z Kamilą to coś niezwykłego. Jej podejście, talent, wiedza, profesjonalizm ujmują mnie nieustannie. Zaufałam jej od pierwszej chwili i mimo trudnych tematów, nad którymi potrzebowałam się pochylić czułam się bardzo "zaopiekowana".

Kamila ma niezwykły dar, dzięki któremu bezbłędnie naprowadza na traumę potrzebująca zobaczenia i przepracowania. Pomaga oswoić nawet bardzo trudne rzeczy i sprawia, że wszystko zaczyna się układać niczym puzzle.

Emanuje z niej niezwykły spokój i ciepło. Konsultacje, sesje, webinary są prowadzone przez Kamilę mega profesjonalnie i w bardzo serdecznej atmosferze. Praca z Nią daje niesamowite efekty. Kamila prowadziła mnie i nadal prowadzi z niezwykłą łatwością do miejsc i sytuacji, gdzie odnajdywałam przyczyny moich trudności i problemów. Mimo, że były to rzeczy mocno i głęboko ukryte dzięki Kamilce , jej wiedzy oraz intuicji odkrywałyśmy to bez trudu. Do tego Kamila dobiera metody i narzędzia pracy do każdej osoby indywidualnie i w taki sposób, że są niezwykle skuteczne. Polecam Wszystkim <3 .
Elżbieta Ungier